Bawić się każdy może…

Bawić się każdy może… Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu – Filia nr 23 odbyły się ostatnie w tym roku kalendarzowym zajęcia dla członków Klubu Seniora „Integracja”. Spotkanie było dobrą okazją, by obudzić w sobie ducha dzieciństwa. Pomogły w tym dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu oraz drewniane klocki. To właśnie z nich obie grupy konstruowały rozmaite budowle.

Zabawie towarzyszyła również nauka. Seniorzy nauczyli podopieczne Ośrodka podstawowych znaków w języku migowym. Dlatego też obie grupy czerpały radość z bycia razem.

Dziękujemy Filii nr 23 Miejskiej Biblioteki Publicznej za zaproszenie i zorganizowanie zajęć. Natomiast pani Elżbiecie Gorgoń jesteśmy wdzięczni za cały rok pracy z podopiecznymi Klubu Seniora „Integracja” działającego przy Fundacji FONIS.

bawić się każdy może - Bawić się każdy może...bawić się każdy może1 - Bawić się każdy może...bawić się każdy może2 - Bawić się każdy może...bawić się każdy może3 - Bawić się każdy może...

%d bloggers like this: