Miał być park linowy…

Tegoroczne plany pożegnania wakacji przez wolontariuszy Fundacji FONIS trochę pokrzyżowała pogoda. Miał być park linowy…, a były kręgle. Mimo konieczności zmiany planów jak zawsze bawiliśmy się świetnie!

W niedzielne popołudnie ponad dwudziestoosobowa grupa naszych wolontariuszy spotkała się, aby wspólnie pożegnać wakacyjny czas. Zaczęliśmy od uczestnictwa we mszy św. w kaplicy niesłyszących na Piasku, a potem przeszliśmy „pod 4”, by nieco się posilić przed grą w kręgle. I tu niektórzy mieli niecodzienną okazję sprawdzić swoją tężyznę fizyczną, mierząc się z odkręceniem słoika z ogórkami 😉 Następnie wspólnie pojechaliśmy do kręgielni w Sky Tower. Podzieliliśmy się na kilka grup i rozpoczęliśmy rywalizację. Oczywiście wszystko w duchu zabawy i radosnej atmosferze. Trzeba zaznaczyć, że kilkoro z nas grało w kręgle po raz pierwszy. Ale wszyscy radzili sobie znakomicie!

Przed nami zaś czas pracy, studiów, nauki, ale również działań wolontaryjnych na rzecz społeczności niesłyszących i słabosłyszących. Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą włączyć się w nasze działania na pierwsze powakacyjne spotkanie wolontariuszy w czwartek 26 września 2019 o godz. 17.00 na Katedralną 4.

%d bloggers like this: