Mikołajki 2019 – zmiana miejsca

Mikołajki 2019 – zmiana miejsca. W związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą organizowaną przez Fundację FONIS z okazji św. Mikołaja zmuszeni jesteśmy zmodyfikować pierwotny plan. Ponieważ na liście uczestników spotkania mikołajkowego mamy już zapisanych ponad 60 dzieci będziemy mieli kłopot, aby zmieścić się w kaplicy Duszpasterstwa Niesłyszących. Ciasno byłoby również w sali Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Wrocławskiej „pod 4”, gdzie zwykle się spotykamy. 

Zapraszamy więc w najbliższą niedzielę na godzinę 11.00 do kościoła św. Krzyża. Tam będziemy uczestniczyć we Mszy świętej tłumaczonej na język migowy. Następnie razem przejdziemy do seminarium duchownego przy pl. Katedralnym 14. Tam, w auli, około godziny 12.00 rozpoczniemy drugą część spotkania, obejmującą 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora „Integracja”. Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane „Chory kotek”. Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.

Aby ułatwić znalezienie miejsca Mszy i drugiej części spotkania przygotowaliśmy krótki film. Mamy nadzieję, że po jego obejrzeniu każdy z Was trafi do celu:)

Mikołajki 2019 – UWAGA ZMIANA!

W związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą organizowaną przez Fundację FONIS z okazji św. Mikołaja zmuszeni jesteśmy zmodyfikować pierwotny plan. Ponieważ na liście uczestników spotkania mikołajkowego mamy już zapisanych ponad 60 dzieci będziemy mieli kłopot, aby zmieścić się w kaplicy Duszpasterstwa Niesłyszących. Ciasno byłoby również w sali Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Wrocławskiej "pod 4", gdzie zwykle się spotykamy. Zapraszamy więc w najbliższą niedzielę na godzinę 11.00 do kościoła św. Krzyża. Tam będziemy uczestniczyć we Mszy świętej tłumaczonej na język migowy. Następnie razem przejdziemy do seminarium duchownego przy pl. Katedralnym 14. Tam, w auli, około godziny 12.00 rozpoczniemy drugą część spotkania, obejmującą 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora „Integracja”. Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane „Chory kotek”. Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.Aby ułatwić znalezienie miejsca Mszy i drugiej części spotkania przygotowaliśmy krótki film. Mamy nadzieję, że po jego obejrzeniu każdy z Was trafi do celu:)

Opublikowany przez Fundacja FONIS Niedziela, 1 grudnia 2019

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki wsparciu naszych darczyńców: Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz firmy Widex

Serdecznie zapraszamy na Mikołajki 2019 do Fundacji FONIS. Do zobaczenia!

%d bloggers like this: