Szczęśliwego nowego roku 2019

Szczęśliwego nowego roku 2019. Po raz pierwszy nasza fundacja zorganizowała zabawę sylwestrową, w której uczestniczyło ponad 70 osób. Miejsca wyczerpały się już po kilku dniach od ogłoszenia zapisów. Kolejnym chętnym niestety musieliśmy odmówić z racji na ograniczoną liczbę miejsc. To tylko potwierdza społeczne zapotrzebowanie na tego typu imprezy.

Rozpoczęliśmy o godzinie 20. Oprócz tańców i poczęstunku były też konkursy, które sprawiły uczestnikom naprawdę wiele radości. Jak wyglądała zabawa w głuchy telefon możecie zobaczyć tutaj.

O północy wystrzeliły szampany i życzyliśmy sobie szczęśliwego nowego roku. Chwilę później w ogrodzie odbył się pokaz sztucznych ogni.

Mimo, że impreza była planowana do godziny 3, to dopiero około 4 ostatni uczestnicy opuszczali salę. Wszyscy zgodnie powtarzali, że zabawa była świetna i warto w podobny sposób przywitać rok 2020.

Słowa uznania i podziękowań składamy wspaniałym wolontariuszom Fundacji FONIS, którzy pod kierunkiem Marii Trębickiej przygotowali i poprowadzili wzorcową imprezę.

zabawa sylwestrowa2 - Szczęśliwego nowego roku 2019zabawa sylwestrowa3 - Szczęśliwego nowego roku 2019zabawa sylwestrowa4 - Szczęśliwego nowego roku 2019zabawa sylwestrowa1 - Szczęśliwego nowego roku 2019