Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpłatne badanie wzroku – termin 5 – odwołane

3 kwietnia @ 11:30 - 13:30

bezpłatne badanie wzroku

W związku z epidemią koronawirusa wydarzenie zostaje odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Bezpłatne badanie wzroku – termin 5. Studenci Optometrii Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej zapraszają na bezpłatne badanie wzroku. Dla podopiecznych naszej fundacji jest zarezerwowanych 14 miejsc. W każdy piątek marca i kwietnia od godz. 11.30 z badania mogą skorzystać  2 osoby. Fundacja FONIS zapewni obecność tłumacza języka migowego w trakcie badania. Aby skorzystać z oferty należy zapisać się na wybrany termin w fundacji: kontakt@fonis.pl lub sms: 690 502 670.

Badania obejmują kontrolę jakości widzenia (ostrość wzroku, widzenie przestrzenne, rozpoznawanie barw), określenie wady refrakcji (krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu, presbiopii – starczowzroczności), a także dobór korekcji okularowej. Pełne badanie trwa od 1 do 2 godzin (w zależności od sprawności poszczególnych studentów i skomplikowania wady). Badani powinni także przynieść ze sobą okulary, których aktualnie używają.

Na zakończenie zainteresowani otrzymują notatkę z informacjami o wynikach badań. Nie są to badania lekarskie, ale zawierają pełne informacje o ewentualnej wadzie wzroku i sugerowanej korekcji okularowej.

Dla tych, którzy mają wątpliwości, czy skorzystać z badania prowadzonego przez studentów, informujemy, że badanie odbywa się w ramach zajęć ćwiczeniowych pod opieką pracowników naukowych Katedry Optyki i Fotoniki PWr. Miejscem badania jest sala 59/6 (przyziemie) w Pracowni Pomiarów Refrakcji, budynek A1 Politechniki Wrocławskiej  (Wybrzeże Wyspiańskiego 27).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty „Bezpłatne badanie wzroku – termin 5”.

Szczegóły

Data:
3 kwietnia
Czas:
11:30 - 13:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Politechnika Wrocławska
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
Wrocław,
+ Google Map
%d bloggers like this: