Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Klub Seniora – idziemy do groty solnej

Kwiecień 25 @ 16:00 - 17:00

Grota-Wrocław-solana-300×190

Klub Seniora – idziemy do groty solnej. W czwartek 25 kwietnia 2019 o godz. 16.00 zapraszamy serdecznie członków Klubu Seniora „Integracja” na wycieczkę do Groty solnej SOLANA przy ul. Grabiszyńskiej 241A we Wrocławiu.

Grota solna SOLANA jest pierwszą grotą tego typu, jaka powstała we Wrocławiu. Już od początku działalności cieszy się ogromną popularnością. Codziennie gości w niej kilkadziesiąt osób pragnących nie tylko relaksu i spokoju, ale również odbudowania naturalnej odporności organizmu. Dlatego odwiedzają ją osoby w każdym wieku i każda wychodzi z seansu zadowolona! Natomiast dodatkowo można tu kupić prozdrowotne i unikalne produkty solne.

45-minutowy seans w Grocie solnej SOLANA odbywa się z użyciem generatora solnego. Jest to zautomatyzowane urządzenie produkujące aerozol solny. Uzyskuje się przez to mikroklimat podobny do tego, jaki panuje w sztolniach czy też kopalniach, np. w Wieliczce, a także nad samym brzegiem morza podczas burzy. Zatem jeden seans w grocie to podobnie jak kilkudniowy pobyt nad morzem na plaży!

Wyjście odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Szczegóły

Data:
Kwiecień 25
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Grota solna SOLANA