Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Dawida Podsiadło

26 stycznia @ 15:30 - 23:30

Koncert Dawida Podsiadło

Od zaprzyjaźnionego z naszą Fundacją banku Credit Agricole otrzymaliśmy zaproszenie na koncert Dawida Podsiadło. Koncert odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2020 o godz. 19.00 w Katowicach w NOSPR przy pl. Wojciecha Kilara 1.

To niecodzienne zaproszenie adresowane jest do wolontariuszy Fundacji FONIS. Może z niego skorzystać grupa 9 osób niesłyszących i słabosłyszących używających aparatu słuchowego lub mających implant. Dlaczego? Ponieważ w czasie koncertu w przepięknej Sali Koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach organizatorzy uruchomią pętlę indukcyjną. Ma ona osobom niesłyszącym i słabosłyszącym zwiększyć komfort odbioru muzyki. Warto też zaznaczyć, że udział w koncercie jest bezpłatny.

Zapewniamy również darmowy transport na koncert. Wyjeżdżamy z Wrocławia z Ostrowa Tumskiego w niedzielę 26 stycznia o godz. 15.30. Następnie przyjeżdżamy do Katowic ok. godz. 18.30. Sam koncert rozpocznie natomiast się o godz. 19.00 i potrwa ok. 2 godzin. Planowany powrót do Wrocławia to późne godziny nocne. Zatem wyjazd ten to wyprawa dla tych, którzy lubią późno chodzić spać 😉

Aby wziąć udział w koncercie trzeba zapisać się u koordynatora wolontariatu – Marysi Gasiewicz do 20 stycznia. Decyduje kolejność zapisów, czyli kto pierwszy, ten lepszy. Spieszcie się, bo biletów mamy tylko 9. Pewnie znajdą się wśród nas fani muzyki Dawida Podsiadło! Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy kilka informacji o wykonawcy:

Dawid Podsiadło (ur. 23 maja 1993 w Dąbrowie Górniczej) to polski piosenkarz oraz autor tekstów. Jest wokalistą zespołu Curly Heads. W roku 2012 zwyciężył w finale drugiej edycji programu telewizyjnego X Factor. Natomiast w 2013 wydał debiutancki album pt. Comfort and Happiness, który sprzedano w ponad 150 tys. egzemplarzy. Potem w 2015 wydał drugi album pt. Annoyance and Disappointment, zaś w 2018 trzeci pt. Małomiasteczkowy. Piosenki „W dobrą stronę” jak również „Trójkąty i kwadraty” znają chyba wszyscy! W 2020 roku odbywa trasę koncertową „Leśna muzyka” i właśnie w jednym z tych koncertów mamy możliwość uczestniczyć.

%d bloggers like this: