Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

W ciemności i ciszy narodził się… – Wrocław Huby

20 stycznia, 2019 @ 10:30 - 11:30

w ciemnosci i ciszy narodzil sie - W ciemności i ciszy narodził się... - Wrocław Huby

W ciemności i ciszy narodził się… – Wrocław Huby. W niedzielę 20 stycznia 2019 roku wystąpimy z naszym jasełkowym spektaklem dla mieszkańców wrocławskiego osiedla Huby. Występ odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 10.30 w kościele Ducha Świętego.

„W ciemności i ciszy narodził się…” to projekt jasełkowy przygotowany przez podopiecznych Fundacji FONIS. Jego niezwykłość polega przede wszystkim na połączeniu świata ciszy reprezentowanego przez niesłyszących aktorów i świata ciemności, w którym żyją niewidomi bohaterowie spektaklu.

W lekki i momentami humorystyczny sposób pokazujemy niełatwe realia, z jakim na co dzień zmagają się osoby niesłyszące i niewidome. Ciekawie i intrygująco wkomponowaliśmy je w biblijną relację o Bożym Narodzeniu. Przykładem jest choćby fakt, iż Maryja jest niesłysząca, zaś Józef niewidomy. Wśród bohaterów są również gwiazda, pasterze, urzędnik i wolontariusz, który zna język migowy. Całości towarzyszy oprawa muzyczna przygotowana przez muzykoterapeutów pracujących na co dzień z niesłyszącymi.

Szczegóły

Data:
20 stycznia, 2019
Czas:
10:30 - 11:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

kościół Ducha Świętego we Wrocławiu
%d bloggers like this: