Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

W ciemności i ciszy narodził się… – Wrocław Pilczyce

13 stycznia, 2019 @ 11:00 - 12:00

w ciemnosci i ciszy narodzil sie - W ciemności i ciszy narodził się... - Wrocław Pilczyce

W ciemności i ciszy narodził się… – Wrocław Pilczyce. W niedzielę 13 stycznia 2019 roku wystąpimy z naszym jasełkowym spektaklem dla mieszkańców wrocławskich Pilczyc. Występ odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 11.15 w kościele Macierzyństwa NMP.

„W ciemności i ciszy narodził się…” to projekt jasełkowy przygotowany przez podopiecznych Fundacji FONIS. Jego niezwykłość polega przede wszystkim na połączeniu świata ciszy reprezentowanego przez niesłyszących aktorów i świata ciemności, w którym żyją niewidomi bohaterowie spektaklu.

W lekki i momentami humorystyczny sposób pokazujemy niełatwe realia, z jakim na co dzień zmagają się osoby niesłyszące i niewidome. Ciekawie i intrygująco wkomponowaliśmy je w biblijną relację o Bożym Narodzeniu. Przykładem jest choćby fakt, iż Maryja jest niesłysząca, zaś Józef niewidomy. Wśród bohaterów są również gwiazda, pasterze, urzędnik i wolontariusz, który zna język migowy. Całości towarzyszy oprawa muzyczna przygotowana przez muzykoterapeutów pracujących na co dzień z niesłyszącymi.

Szczegóły

Data:
13 stycznia, 2019
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

kościół Macierzyństwa NMP we Wrocławiu
%d bloggers like this: