Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

XI Niepowtarzalne Spotkanie

22 lutego @ 12:00 - 17:00

XI Niepowtarzalne Spotkanie

Serdecznie zapraszamy na kolejne, już XI Niepowtarzalne Spotkanie. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do osób niesłyszących i słabosłyszących. Mile będą widziane osoby nie tylko z Wrocławia, ale też z innych miast Polski.

XI Niepowtarzalne Spotkanie zaplanowaliśmy na sobotę 22 lutego 2020 roku. Rozpoczynamy o godzinie 12.00 w sali numer 15 przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. W programie przewidujemy między innymi: debatę na temat rozwiązań architektonicznych dla osób niesłyszących oraz zabawę „Kocham Cię, Polsko!”. Nad całością tradycyjnie czuwać będzie wolontariuszka Fundacji FONIS – Alicja Zawada. Alicja przygotowała też filmowe zaproszenie w języku migowym, które możecie obejrzeć na naszym profilu fb.

XI Niepowtarzalne Spotkanie

Przed nami XI Niepowtarzalne Spotkanie. Zapraszamy w sobotę 22 lutego o godzinie 12.00 w sali numer 15 przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. W programie:- debata na temat rozwiązań architektonicznych dla osób niesłyszących- zabawa "Kocham Cię, Polsko!" Gorąco zapraszamy! A tak było na ostatnim spotkaniu: https://www.youtube.com/watch?v=kJSxJEdEM_E

Opublikowany przez Fundacja FONIS Piątek, 14 lutego 2020

Niepowtarzalne Spotkania organizowane przez naszą fundację to cykl spotkań, w których uczestniczy przede wszystkim młodzież z wadą słuchu z całej Polski. Spotkania są okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do poszerzania horyzontów. Pomocą w realizacji tego celu służą goście zaproszeni na spotkanie, którzy opowiadają o swoich pasjach. Wśród gości, którzy nas odwiedzili byli np. Darwina Matuszczak – podróżniczka z Ugandy i Rwandy czy też Małgorzata Stegenka – autorka książki „Na skrzydłach jak Nick Vujcic”.

Zapraszamy więc na kolejne Niepowtarzalne Spotkanie. Tych zaś, którzy mają wątpliwości czy warto przyjść zapraszamy do obejrzenia relacji z X Niepowtarzalnego Spotkania, które odbyło się w czerwcu 2019 roku.

Szczegóły

Data:
22 lutego
Czas:
12:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław,Dolnośląskie50-328Polska
+ Google Map
%d bloggers like this: