Zdejmujemy buty z nóg, czyli zabawa andrzejkowa „pod 4”

Zdejmujemy buty z nóg, czyli zabawa andrzejkowa „pod 4”. Ostatni tydzień listopada to czas zabaw andrzejkowych. Nie inaczej było też w Fundacji FONIS. W środę 28 listopada kilkadziesiąt osób – wolontariuszy, podopiecznych, jak również sympatyków naszej fundacji – spotkało się „pod 4”, by wspólnie bawić się z okazji zbliżających się andrzejek.

W czasie spotkania podziękowaliśmy też członkom naszego Klubu Seniora „Integracja” za całoroczne bardzo aktywne uczestnictwo w proponowanych zajęciach, wyjściach oraz spotkaniach. Jednocześnie ogrom podziękowań skierowaliśmy do p. Elżbiety Gorgoń, która jest opiekunem klubu i wspaniale organizuje czas naszym seniorom. W związku z tym pani prezes Fundacji Renata Maciejewska wręczyła wszystkim dyplomy uznania, które sprawiły dużą radość obdarowanym.

Następnie rozpoczęły się wspólne zabawy i konkursy. I tu trzeba wspomnieć o grupie młodzieży z XIII LO we Wrocławiu. Uczniowie tej szkoły nie tylko dołączyli do naszego spotkania, ale również przygotowali dla nas dwie zabawy. W jednej zdejmowaliśmy buty z nóg, w drugiej zaś rzucaliśmy monetą do miski z wodą. Wszystko to po to, by dowiedzieć się, do kogo wkrótce uśmiechnie się szczęście. Do Mateusza na pewno 😉 Kolejne konkursy przygotował niezawodny team sióstr Trębickich 😉 Dziewczyny postanowiły sprawdzić naszą wiedzę geograficzną i kulinarną. W czasie quizu odpowiadaliśmy na pytania: Jakie to miasto? Jaka to potrawa? Odpowiedzi były różne, ale zawsze któraś trafiona.

Poza tym dobra zabawa to też dobre jedzonko. Tego również nam nie zabrakło 😉 Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli ze sobą małe co nieco: ciasta, sałatki, napoje.

To wszystko sprawiło, że wieczór upłyną nam w dobrych nastrojach i radosnej atmosferze. Lubimy takie spotkania!

andrzejki2018 1 - Zdejmujemy buty z nóg, czyli zabawa andrzejkowa „pod 4”andrzejki2018 2 - Zdejmujemy buty z nóg, czyli zabawa andrzejkowa „pod 4”andrzejki2018 3 - Zdejmujemy buty z nóg, czyli zabawa andrzejkowa „pod 4”