Bank dostępny dla niesłyszących

Bank dostępny dla niesłyszących. Przed rokiem Fundacja FONIS nawiązała współpracę z bankiem Credit Agricole. To właśnie dzięki wsparciu tego banku udało nam się w ubiegłym roku zorganizować Spotkanie Mikołajkowe 2019. W tym zaś roku kilkoro naszych wolontariuszy uczestniczyło w koncercie Dawida Podsiadło. Przed kilkoma dniami natomiast rozpoczęliśmy pracę nad zdjęciami do filmu o kardynale Stefanie Wyszyńskim, który powstaje również przy wsparciu Credit Agricole.

W miniony wtorek natomiast uczestniczyliśmy w nagraniu spotu, który przedstawia Credit Agricole jako bank dostępny dla niesłyszących. Naszą fundację reprezentowała Maria Gasiewicz – członek Zarządu Fundacji FONIS. To właśnie Maria występuje w spocie jako niesłysząca klientka placówki bankowej. Pracownicy banku, gdy tylko dowiadują się, że mają do czynienia z osobą z wadą słuchu proponują możliwość skorzystania z tłumacza online.

Pracownicy banku zapewniają nas, że dokładają wszelkich starań, aby uczynić bank dostępnym dla osób głuchych. Dzieje się to dzięki udostępnianiu w placówkach Tłumacza Migam. Dzięki temu klient głuchy ma możliwość być obsłużony w pełni komfortowo, zrozumiale, w Polskim Języku Migowym.

Spot o dostępności banku Credit Agricole był nagrywany w placówce przy ul. Piłsudskiego 60 we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą banku. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie @CreditAgricoleBankPolska.

Poniżej zaś kilka zdjęć z wtorkowego nagrania z Marią w roli głównej:)

%d bloggers like this: