Błogosławieni, czyli szczęśliwi

“Błogosławieni, czyli szczęśliwi” – pod takim hasłem odbędzie się pielgrzymka śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Co prawda beatyfikacja będzie dopiero 12 września, ale my już w lipcu odwiedzimy miejsca z nimi związane.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 26-31 lipca 2021 roku, czyli od poniedziałku do soboty. Będziemy mieszkać w Dobrym Miejscu na terenie Lasu Bielańskiego w Warszawie. Stamtąd będziemy wyjeżdżać do miejsc związanych z kardynałem Wyszyńskim i matką Czacką. Będą to między innymi Zuzela, Rywałd, Laski. Nie zabraknie też czasu na wspólne rozmowy oraz zabawy integracyjne.

Koszt wyjazdu wynosi 600zł i obejmuje transport autokarem, ubezpieczenie NNW, noclegi w pokojach dwuosobowych oraz wyżywienie (śniadanie obiad i kolacja). Aby się zapisać należy wysłać sms (tel. 510 635 490) lub mail (kontakt@fonis.pl) i podać w nim imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer pesel. Oczywiście można też zapisać się osobiście w biurze Fundacji FONIS przy ul. Katedralnej 4.

Przy zapisach konieczne będzie także wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 300 zł. Można tę kwotę wpłacić w biurze fundacji lub przelewem na konto fundacji z dopiskiem “wyjazd wakacyjny”. Numer konta bankowego to: 37 1750 0012 0000 0000 2932 3992

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona nie zwlekajcie z zapisami. Możemy przyjąć maksymalnie 50 osób.

Informacje w języku migowym dostępne są na profilu facebookowym naszej fundacji.

A zatem serdecznie zapraszamy na wakacyjny wyjazd “Błogosławieni, czyli szczęśliwi”.