Dolnośląskie kolędowanie niewidomych

Dolnośląskie kolędowanie niewidomych. Z początkiem grudnia zapraszaliśmy do udziału w Dolnośląskim Spotkaniu Kolędowym Niewidomych. W zaproszeniu zastrzegliśmy, że w związku z dynamiczną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa na tydzień przed planowanym wydarzeniem podejmiemy ostateczną decyzję, czy spotkanie się odbędzie. Dziś potwierdzamy, że spotkanie odbędzie się zgodnie z planem.

Zapraszamy więc na Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych. Odbędzie się ono w piątek 14 stycznia 2022 roku. Rozpoczniemy od Mszy świętej w Katedrze Wrocławskiej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela o godzinie 10.00. Będzie jej przewodniczył i homilię wygłosi wikariusz generalny Archidiecezji Wrocławskiej – ks. dr Adam Łuźniak.

Po Mszy świętej zaprosimy Was na część artystyczną do auli Papieskiego Wydziału Teologicznego. W tym roku we wspólnym kolędowaniu towarzyszyć nam będą chór Brailton z Dzierżoniowa oraz chór przy Okręgu Dolnośląskim PZN. Po wspólnym posiłku, około godziny 13.00 zakończymy nasze spotkanie.

Jak informowaliśmy wcześniej, z powodu epidemii COVID-19 i obowiązujących przepisów w tegorocznym spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 100 uczestników. Dlatego też do udziału zapraszamy tylko te osoby, które wcześniej zapisały się na listę uczestników. Tradycyjnie przy wejściu do katedry będzie trzeba potwierdzić swoją obecność. Nasi wolontariusze będą również przy wejściu do katedry pobierać opłatę za udział w spotkaniu. Przypominamy, że w tym roku wynosi ona 10 zł.

A zatem wraz z Duszpasterstwem Niewidomych Archidiecezji Wrocławskiej zapraszamy na Dolnośląskie kolędowanie niewidomych. Do zobaczenia.