Duch rywalizacji u seniorów

Duch rywalizacji towarzyszył dziś seniorom z Klubu Seniora “Integracja”, którzy uczestniczyli w wyjściu na kręgle. Oczywiście mówimy o zdrowej rywalizacji, która przebiega w myśl porzekadła “sam udział zwycięstwem”. Słowa uznania należą się wszystkim Seniorom za ducha sportowej rywalizacji. Tym bardziej, że dla części uczestników sporym wyzwaniem było dźwignięcie kuli, nie mówiąc już o pchnięciu jej na tyle mocno, aby zbiła kręgle.

Blisko 30 osób chwilę przed południem spotkało się przed wejściem do najwyższego we Wrocławiu budynku znanego jako Sky Tower. Chwilę potem udaliśmy się na II piętro, na którym ulokowana jest kręgielnia Sky Bowling. Po dopełnieniu wszystkich formalności i zmianie obuwia ruszyliśmy na wyznaczone tory. Było ich aż osiem, dzięki czemu gra odbywała się w małych (trzyosobowych lub czteroosobowych) podgrupach. Nie oznacza to wcale, że uczestnicy nie zaglądali na tabelę wyników sąsiadów. Wręcz przeciwnie. Wielu graczy porównywało liczbę zdobytych przez siebie punktów do tych, które zdobyli inni. Godzina (bo na tyle mieliśmy wynajęte tory w kręgielni) szybko minęła. Zadowoleni seniorzy wracali do swoich domów z nadzieją, że jeszcze kiedyś zorganizujemy wyjście na kręgle. I z nadzieją, że jutro nie będą zbyt mocno dokuczały zakwasy:)

Duch rywalizacji u seniorow - Duch rywalizacji u seniorów Duch rywalizacji u seniorow3 - Duch rywalizacji u seniorów Duch rywalizacji u seniorow2 - Duch rywalizacji u seniorów Duch rywalizacji u seniorow1 - Duch rywalizacji u seniorów

Wyjście seniorów na kręgle odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - Duch rywalizacji u seniorów

Accessibility Toolbar