Dziękujemy, że jesteś naszymi uszami!

Dziękujemy, że jesteś naszymi uszami! W niedzielne popołudnie 28 sierpnia 2022 roku świętowaliśmy z wolontariuszami i przyjaciółmi Fundacji FONIS kolejne 40. urodziny. Tym razem swoją 40-tkę obchodził nasz ks. Tomasz. Bardzo staraliśmy się, aby to wspólne świętowanie utrzymać w tajemnicy przed Jubilatem. I chyba niespodzianka nam się udała. Ale po kolei.

Rozpoczęliśmy Mszą św. w kaplicy duszpasterstwa niesłyszących, którą sprawował ks. Adam Łuźniak. W wygłoszonym kazaniu, nawiązującym do dzisiejszej Ewangelii, podkreślił niezwykłą wartość służby ks. Tomasza dla drugiego człowieka, służby, która nic w zamian nie oczekuje. Mocno i prawdziwie zabrzmiały słowa, że jest On naszymi uszami! Na koniec zaś mszy były życzenia i podziękowania. No i oczywiście prezent. A ten wiąże się z małym szaleństwem. Mówi się bowiem, że po 40-tce trzeba zrobić coś szalonego. Ale o tym powiemy przy innej okazji.

Jak to w czasie urodzin, był również czas na wspomnienia. Kilka śmiesznych sytuacji z udziałem naszego Jubilata uwiecznionych w krótkim filmiku wywołało uśmiechy na naszych twarzach. A potem spotkaliśmy się przy wspólnym stole na biesiadowaniu. Miał być wprawdzie grill na świeżym powietrzu, ale deszczowa pogoda nieco popsuła nam szyki. Uratowały nas gościnne progi Sióstr Nazaretanek, za co ogromnie jesteśmy wdzięczni!

Dziękujemy sobie nawzajem za ten miło spędzony czas, a naszemu Jubilatowi raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego na kolejne lata życia! Cieszymy się, że jesteś naszymi uszami!

Dziekujemy ze jestes naszymi uszami1 - Dziękujemy, że jesteś naszymi uszami! Dziekujemy ze jestes naszymi uszami2 - Dziękujemy, że jesteś naszymi uszami! Dziekujemy ze jestes naszymi uszami3 - Dziękujemy, że jesteś naszymi uszami!

Accessibility Toolbar