Dzień Dziecka 2024 w Energylandii

Dzień Dziecka 2024 w Energylandii. Podobnie jak przed rokiem tak i przed dwoma laty, tak i w tym roku z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy wycieczkę do Energylandii. W tym roku wyprzedziliśmy kalendarz 🙂 i na dzień przed właściwą datą, czyli w piątek 31 maja ruszyliśmy do Zatoru.

Na zaproszenie Fundacji FONIS odpowiedziało ponad 50 osób. W piątkowy wczesny poranek spotkaliśmy się na wrocławskim Ostrowie Tumskim, by wyruszyć do największego w Polsce parku rozrywki w Zatorze. Niektórzy z nas (a może wszyscy) martwili się o pogodę, bo prognozy straszyły deszczem. Okazało się jednak, że szczęście nam sprzyjało. Dopiero w drodze powrotnej rozpadało się na dobre.

Grupa była mocno zróżnicowana wiekowo. Były bowiem wśród nas zarówno kilkuletnie dzieci, jak i dwudziesto a nawet trzydziestoparoletnie “dzieci”. Były też całe rodziny. Każdy znalazł atrakcje dla siebie. Nim zdążyliśmy się obejrzeć trzeba było już wracać do Wrocławia. Na szczęście wszyscy byli zdyscyplinowani i nie mieliśmy żadnych opóźnień. Dzięki temu w drodze powrotnej była jeszcze przerwa na małe co nieco przy autostradzie 🙂

Dziękujemy za Waszą obecność i dobrą atmosferę. Mamy nadzieję, że za rok – podtrzymując naszą tradycję – znów wyruszymy do Enegrgylandii, by wspólnie świętować Dzień Dziecka.

Prezentujemy kilka zdjęć z wyjazdu i zapraszamy na obszerną relację fotograficzną na profil facebookowy Fundacji FONIS.

Dzien dziecka 2024 w Energylandii 2 - Dzień Dziecka 2024 w Energylandii Dzien dziecka 2024 w Energylandii 1 - Dzień Dziecka 2024 w Energylandii

Accessibility Toolbar