Dzień Głuchych 2023

Od kilku już lat Fundacja FONIS organizuje dla wrocławskiego i dolnośląskiego świata ciszy Międzynarodowy Dzień Głuchych. W tym roku święto to przypada na niedzielę 24 września. Z tej też okazji zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Będzie to Dzień Głuchych 2023 z Ireneuszem Krosnym!

Występ teatralny tego najbardziej popularnego polskiego mima odbędzie się w niedzielę 24 września 2023 roku o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury AGORA przy ul. Serbskiej 5a we Wrocławiu. Na wydarzenie zapraszamy przede wszystkim osoby niesłyszące, słabosłyszące, ich rodziny i przyjaciół. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc na widowni ograniczona. Aby móc obejrzeć spektakl komediowy Ireneusza Krosnego, trzeba posiadać bilet-wejściówkę. Bezpłatne bilety na spektakl możecie odbierać w siedzibie Fundacji FONIS przy ul. Katedralnej 4/1 od niedzieli 3 września 2023 roku. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sms-owego pod numerem: 690 502 670. Można się też z nami skontaktować w tej sprawie mailowo: kontakt@fonis.pl.

Dzień Głuchych 2023 z Ireneuszem Krosnym to wydarzenie, które możemy dla Was zorganizować dzięki współpracy z wrocławskim Radiem Rodzina i Credit Agricole Bank Polska S.A., który przekazał środki finansowe na ten cel. Już dziś ogromnie dziękujemy naszym partnerom i sponsorom. A wszystkich zainteresowanych komediową sztuką pantomimy w wykonaniu Ireneusza Krosnego zapraszamy na spektakl! Widzimy się już za 3 tygodnie!

 

Accessibility Toolbar