Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, czyli świętujemy razem

Tak jak zaplanowaliśmy, tak też zrobiliśmy. 8 marca w gronie 35 kobiet i mężczyzn – tych dużych i tych małych – świętowaliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Zaczęliśmy od degustacji przygotowanych przez nas pyszności, by potem mieć siłę do damsko – męskiej rywalizacji 😉 w różnych konkursach i zabawach.

dzien kobiet1 300x225 - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, czyli świętujemy razem

Pierwszym był konkurs sprawdzający naszą sprawność manualną i spryt. Wszystko wskazywało na to, że zwycięzcami zostaną mężczyźni, jednak coś się po drodze poplątało i ostatecznie wygrały kobiety. Natomiast umiejętności kulinarne kobiet i mężczyzn sprawdzał konkurs na rozpoznawanie smaku przypraw, które pojawiają się w naszej kuchni. I tu okazało się, że obie drużyny poradziły sobie znakomicie. Na 20 różnych smaków rozpoznaliśmy po 15-16. Nie bez powodu mówi się, że to mężczyźni są najlepszymi kucharzami.

Potem rywalizacja ustąpiła miejsca wspólnym zabawom. Śmiechom i radości nie było końca. A na miłośników rozgrywek sportowych czekał Xbox, na którym można było pograć w kręgle, a nawet rozegrać mecz piłki nożnej. Ta atrakcja też znalazła swoich zwolenników. Wszystkim dopisały dobre nastroje i humory. Dziękujemy Marysi, Izie i Arkowi za przygotowanie imprezy. Pewnie za rok spotkamy się ponownie…

Zapraszamy do oglądania zdjęć z imprezy.

Accessibility Toolbar