Jak czuje się miś?

Jak czuje się miś? Gdy przedszkola są zamknięte z powodu epidemii, wszystkie pluszowe misie z pewnością są smutne. Na szczęście miś, o którym chcemy Wam powiedzieć przeżywa różne emocje. Piosenka “Jak czuje się miś?”, pochodząca z portalu lulek.tv jest dobrym sposobem nie tylko na poprawienie nastroju, ale też propozycją do wykorzystania w zdalnym nauczaniu 🙂

Od kilkunastu już lat 6 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji nasz wolontariusz Krzysztof Boniecki przygotował niespodziankę dla wychowanków Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Świętej Elżbiety w Kątach Wrocławskich. Przedszkolaki mogły nauczyć się miganej wersji piosenki “Jak czuje się miś?“.

Jak czuje się miś 350x274 - Jak czuje się miś?

To kolejne działanie z cyklu działań edukacyjnych podejmowanych przez naszą fundację. Nasi wolontariusze odwiedzają zarówno przedszkola, jak i szkoły, a także inne instytucje, aby przełamywać bariery. Każde spotkanie jest okazją nie tylko do nauki podstawowych znaków języka migowego. Uczestnicy takich spotkań poznają również Kulturę Głuchych oraz zasady komunikowania się i współżycia społecznego z osobami niesłyszącymi.

Krzyśkowi gratulujemy kolejnej muzycznej aktywności. Was natomiast zapraszamy do obejrzenia miganej piosenki o emocjach małego misia. Możecie również przypomnieć sobie poprzednie muzyczne nagranie niesłyszącego wolontariusza Fundacji FONIS – cover piosenki “Moja cisza”.


Fundacja FONIS ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Aby przekazać nam 1% podatku prosimy wpisać nr KRS: 0000543679.

 

Accessibility Toolbar