Jak powstają aparaty słuchowe?

Jak powstają aparaty słuchowe? Jak wygląda proces ich produkcji oraz jak są serwisowane będziecie mogli zobaczyć już za tydzień. Na wspólną wycieczkę do wrocławskiej siedziby firmy Widex Fundacja FONIS zapraszała już dawno. Dziś o niej przypominamy i informujemy, że zmieniła się godzina rozpoczęcia zwiedzania.

Zainteresowanych zapraszamy w poniedziałek 28 października 2019 roku. O godzinie 11.50 spotkamy się przy ul. Granicznej 8a, aby o godz. 12.00 rozpocząć zwiedzanie. Pracownicy oprowadzą nas po centrum operacyjnym dla krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, które znajduje się przy ul. Granicznej we Wrocławiu. W trakcie zwiedzania zobaczymy od podstaw jak wygląda proces powstawania aparatów słuchowych, w jaki sposób projektowane są aparaty, a także jak wygląda proces drukowania 3D oraz napraw. Może być to ciekawe spotkanie zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Do zobaczenia!

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona obowiązują wcześniejsze zapisy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (690 502 670) lub mailowy (kontakt@fonis.pl) z Fundacją. Można też zapisać się bezpośrednio u pani prezes – Renaty Maciejewskiej.FacebookLinkedInTwitterWykop