Jedziemy na Wigry!

Już w najbliższą niedzielę jedziemy na Wigry. Odwiedzimy jeszcze kilka innych miejsc, między innymi Wilno, Augustów czy też Sokółkę. Poniżej podajemy szczegółowy program i zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdu.

Niedziela, 3 lipca

Godz. 11.00 – Msza Święta w kaplicy niesłyszących w kościele NMP na Piasku (przed Mszą bagaże można zostawić „pod 4”)

Godz. 12.00 – wyjazd z parkingu przy ul. Św. Marcina. Dojazd do Wigier w godzinach wieczornych. W tym dniu wyżywienie we własnym zakresie.

Poniedziałek, 4 lipca

Śniadanie, zwiedzanie klasztoru na Wigrach, warsztaty kulinarne (potrawy regionalne zrobione przez uczestników zjemy na obiad), Msza Święta, ognisko wieczorne (zaprosimy na ognisko niesłyszących z diecezji ełckiej).

Wtorek, 5 lipca

Śniadanie, wycieczka do Wilna, obiadokolacja także w Wilnie. Nie jest potrzebny paszport (wystarczy dowód osobisty – wymagany również od osób niepełnoletnich). Warto zabrać parę euro na zakup pamiątek.

Środa, 6 lipca

Śniadanie, wycieczka do Augustowa, zwiedzanie miasta a także sanktuarium w Studziennicznej, obiadokolacja, czas wolny.

Czwartek, 7 lipca

Śniadanie, przejazd wigierską kolejką wąskotorową, zwiedzanie Muzeum Wigier, rejs statkiem po jeziorze Wigry, obiadokolacja, czas wolny.

Piątek, 8 lipca

Śniadanie, spływ kajakowy Czarną Hańczą, obiadokolacja, czas wolny.

Sobota, 9 lipca

Śniadanie, w drodze powrotnej odwiedzimy sanktuarium cudu eucharystycznego w Sokółce, obiad, powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.

 

Informujemy ponadto, że program może ulec zmianie. W pokojach w Pokamedulskim Klasztorze na Wigrach będziemy mogli skorzystać z ręczników, a także z czajników elektrycznych. Każdego dnia osoby chętne będą mogły uczestniczyć we Mszy Świętej w języku migowym. W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 690 502 670 lub mail: kontakt@fonis.pl).

A zatem módlcie się o dobrą pogodę, zabierzcie dobre humory i jedziemy na Wigry!

Accessibility Toolbar