Jesienny relaks

Wśród działań projektu „Aktywny senior” przyszedł czas na jesienny relaks. Była nim wizyta w grocie solnej. Kilkunastoosobowa grupa seniorów spędziła zatem październikowe przedpołudnie w Grocie solnej SOLANA przy ul. Grabiszyńskiej 241A we Wrocławiu. Nasi seniorzy wybrali się tam już po raz drugi w tym sezonie.

I tak jak ostatnio uczestnicy wyjścia mieli okazję nie tylko odpocząć i zrelaksować się, ale również pooddychać nadmorskim powietrzem, które dobrze wpływa na samopoczucie. Pomieszczenie groty urządzone, a także wyposażone jest tak, aby stworzyć nadmorski mikroklimat. Można więc powiedzieć, że jeden seans w grocie to kilkudniowy pobyt nad morzem na plaży! Nie dziwi zatem fakt, że seniorzy tak chętnie uczestniczą w tych wyjściach. Przez kilkadziesiąt minut seansu bowiem można się zdrzemnąć albo porozmawiać i jednocześnie dbać o swoje zdrowie!

Jak zawsze dziękujemy również pani Elżbiecie Gorgoń za zorganizowanie i opiekę w czasie wyjścia 😉

Wyjście odbyło się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Accessibility Toolbar