Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie

Za nami jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie. W sobotnie południe w ostatni wakacyjny weekend rozpoczęliśmy kolejne z cyklu niepowtarzalne spotkanie. Na nasze zaproszenie odpowiedziała grupa blisko dwudziestu młodych ludzi. To całkiem sporo, zważywszy na fakt, że mieliśmy długą przerwę w organizacji takich spotkań, spowodowaną epidemią koronawirusa.

Wyjątkowość niepowtarzalnych spotkań polega na tym, że gromadzą one młodych niesłyszących nie tylko z Wrocławia i okolic, ale także z innych zakątków Polski. Dziś byli z nami także goście z Małopolski i Górnego Śląska.

Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie było tak naprawdę już dwunastym spotkaniem, ale dwa pierwsze odbyły się poza naszą Fundacją. Dziś jesteśmy dumni, że w 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z inicjatorką i organizatorką niepowtarzalnych spotkań – Alicją Zawadą. Trzeba przyznać, że każde spotkanie przygotowane jest z wielką dokładnością, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się od wykładu wolontariusza Fundacji FONIS, który w sierpniu tego roku wyruszył na rowerową wyprawę. Opowiedział o przygotowaniach i przebiegu swojej podróży z Wrocławia nad Morze Bałtyckie. Następnie Ala zaprosiła wszystkich uczestników na zabawę “Kocham Cię, Polsko”. Zabawa wzbudziła wiele emocji i obudziła ducha zdrowej rywalizacji. Jednym słowem: było ekscytująco:)

Na zakończenie była okazja do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Jak zawsze znalazł się czas na przyjacielskie rozmowy przy kawie i herbacie.

Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie 2 - Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie1 - Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie - Jubileuszowe X Niepowtarzalne Spotkanie

Accessibility Toolbar