Koncert Dawida Podsiadło w Katowicach

Muzyka i niesłyszący? Niemożliwe? Wbrew pozorom jedno nie musi wykluczać drugiego. Przekonali się o tym nasi wolontariusze, którzy w niedzielę 26 stycznia 2020 roku uczestniczyli w niezwykłym koncercie w Katowicach. Dzięki pętli indukcyjnej, w jaką wyposażona jest sala Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, koncert Dawida Podsiadło w Katowicach był dostępny dla osób korzystających z aparatów słuchowych i implantów ślimakowych.

Koncert Dawida Podsiadło w Katowicach zatytułowany “Leśna muzyka” jest pierwszym przystankiem w trasie koncertowej. Jest to pierwsza trasa akustyczna w karierze piosenkarza. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek.

Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. Jak zaświadczają nasi wolontariusze koncertowi towarzyszyły ekologiczne akcenty. Sam zaś piosenkarz zadeklarował, że część zysków ze sprzedaży przeznaczy na pomoc Australii.

Serdecznie dziękujemy bankowi Credit Agricole, który jest partnerem strategicznym trasy koncertowej. To właśnie dzięki niemu wolontariusze Fundacji FONIS mogli uczestniczyć w koncercie. W drodze powrotnej, dzieląc się wrażeniami wielu mówiło, że po raz pierwszy byli na takim wydarzeniu muzycznym. Inni zaś dodali, że chcieliby w przyszłości uczestniczyć w podobnych koncertach.

 

Fundacja FONIS ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Aby przekazać nam 1% podatku prosimy wpisać nr KRS: 0000543679.
%d bloggers like this: