Konkurs wiedzy ogólnej

Kochani, z okazji dnia św. Filipa Smaldone, zapraszamy Was do udziału w trzech konkursach. Jednym z nich jest konkurs wiedzy ogólnej. Ponieważ wciąż trwa epidemia COVID-19 postanowiliśmy, że konkurs odbędzie się w przestrzeni wirtualnej (facebook Fundacji FONIS).

W dniach 1-5 czerwca 2021 roku odbędą się eliminacje konkursowe. W każdym z tych dni 10 osób będzie mogło sprawdzić swoją wiedzę z poszczególnych dziedzin. Pytania będą miały przede wszystkim charakter testu wyboru (A, B, C, D), ale będą też pytania otwarte. Aby zgłosić swój udział na dany dzień należy poprzedniego dnia do godziny 20 wysłać zgłoszenie do Fundacji FONIS za pomocą facebooka. Jeśli zgłoszeń na dany dzień będzie więcej niż 10 to do udziału zaprosimy te osoby, które pierwsze wysłały zgłoszenie.

 

Harmonogram konkursowy

1 czerwca, godzina 19.00 – wiedza o Polsce

2 czerwca, godzina 19.00 – historia Głuchych

3 czerwca, godzina 19.00 – historia sportu Głuchych

4 czerwca, godzina 19.00 – życie św. Filipa Smaldone

5 czerwca, godzina 19.00 – sławni Głusi

W ten sposób przez pierwszych pięć dni czerwca odbędą się eliminacje do etapu finałowego. Ten zaś zaplanowaliśmy na niedzielne popołudnie 6 czerwca o godzinie 16.30. Weźmie w nim udział 10 osób wyłonionych podczas eliminacji (czyli 2 zwycięskie osoby z każdego dnia eliminacji). Pytania finałowe będą obejmować zakresu wszystkich pięciu dni eliminacji. Oczywiście dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – otrzymają je zdobywcy I, II oraz III miejsca.

Dla osób zainteresowanych udziałem w konkursie przedstawiamy: Regulamin konkursu wiedzy ogólnej. Znajdziecie w nim szczegółowe informacje o przebiegu konkursu, a także klauzurę RODO. Informację w Polskim Języku Migowym o konkursie znajdziecie poniżej:

 

Konkurs wiedzy ogólnej odbędzie się w ramach Festynu św. Filipa Smaldone 2021. Organizatorem jest Fundacja FONIS, która realizuje zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Wrocław.

Accessibility Toolbar