Kurs International Sign rozpoczęty

Kurs International Sign rozpoczęty. Już we wrześniu 2021 roku, kiedy to kończyliśmy kurs IS na poziomie podstawowym, Fundacja FONIS obiecała kursantom poziom średnio zaawansowany IS. I obietnicy dotrzymała!

W sobotę 15 stycznia 2022 roku w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 rozpoczął się kolejny kurs Międzynarodowego Języka Migowego. Tym razem jest to kurs na poziomie średnio zaawansowanym. 60 godzin zajęć dydaktycznych realizować będziemy przez okres półtora miesiąca, to znaczy w 2 weekendy w styczniu i 2 weekendy w lutym 2022 roku. Szczegółowe terminy zajęć wraz z godzinami ich trwania znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce KALENDARZ.

Na pierwszych zajęciach uczestnicy najpierw przypomnieli sobie teorię dotyczącą International Sign, a także znaki poznane na poziomie podstawowym IS. Dzisiejszym zajęciom towarzyszyła również niezwykła ekspresja ciała, kiedy trzeba było opowiedzieć jakąś historię lub pokazać hasło w zabawie w kalambury. W kolejnych dniach zajęciowych uczestnicy zapoznają się ze znakami związanymi z mediami, edukacją i pracą, a także z podróżami. Podczas zajęć będą podejmowali próbę odczytywania monologów z filmów oraz wdrażali się do samodzielnego formułowania wypowiedzi oraz odbierania i odczytywania nadawanych komunikatów.

Podobnie jak we wrześniu 2021 zajęcia prowadzi głucha lektorka Edyta Kozub. Dziś Kurs International Sign rozpoczęty, natomiast zakończy się 27 lutego 2022 roku egzaminem praktycznym. Wszystkim uczestnikom życzymy wytrwałości w nauce!

Kurs International Sign rozpoczety - Kurs International Sign rozpoczęty Kurs International Sign rozpoczety 3 - Kurs International Sign rozpoczęty Kurs International Sign rozpoczety 2 - Kurs International Sign rozpoczęty Kurs International Sign rozpoczety 1 - Kurs International Sign rozpoczęty

Accessibility Toolbar