Kurs PJM B1 zakończony

Kurs PJM B1 zakończony. Bardzo szybko minęły dwa miesiące intensywnych zajęć, prowadzonych przez niesłyszącego lektora – Piotra Peciakowskiego – które dziś zwieńczyliśmy egzaminem. Przystąpiło do niego 13 kursantów. Dla wszystkich zakończył się sukcesem.

Kurs na poziomie średniozaawansowanym zorganizowała Fundacja FONIS w okresie od 8 września do 27 października. Cotygodniowym zajęciom towarzyszyła miła atmosfera, która pozwoliła na optymalne przyswojenie wiedzy z zakresu Polskiego Języka Migowego na poziomie B1.

Natomiast egzamin odbył się w siedzibie Polskiego Związku Głuchych we Wrocławiu. Komisja rzetelnie sprawdziła umiejętności komunikacji w Polskim Języku Migowym uczestników kursu i potwierdziła, że dwa miesiące pracy przyniosły oczekiwane rezultaty.

Gratulujemy serdecznie Małgorzacie, Magdalenie, Angelinie, Dorocie, Magdalenie, Edycie, Dorocie, Małgorzacie, Annie, Juliuszowi, Ireneuszowi, Marcinowi i Tomaszowi. Życzymy wykorzystywania nabytych umiejętności dla dobra społeczności niesłyszących, jak również satysfakcji z nowych kompetencji komunikacyjnych.

Spotykamy się wiosną na kursie PJM – B2. Oczywiście obecność obowiązkowa:)

%d bloggers like this: