Kurs PJM na poziomie A2

Kurs PJM na poziomie A2. Już za 10 dni rozpocznie się w naszej Fundacji kurs Polskiego Języka Migowego. Tym razem będziemy szkolić na poziomie A2. Zajęcia rozpoczną się w sobotę 28 sierpnia 2021 roku o godzinie 10.00 w sali numer 15 na I piętrze budynku Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie elementarnym (część 2) obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Program kursu obejmuje pięć modułów, podzielonych na część teoretyczną i część praktyczną. Zajęcia będzie prowadził niesłyszący wrocławski lektor – Piotr Peciakowski, który już kilka lat współpracuje z naszą fundacją. Przez sześć kolejnych weekendów będzie wprowadzał w tajniki języka migowego kolejną grupę kursantów. Zarówno sobotnie, jak i niedzielne zajęcia będziemy rozpoczynać o godzinie 10.00 i kończyć o godzinie 14.05. W trakcie zajęć przewidujemy kilka przerw kawowych. Tradycyjnie już zadbamy, aby do kawy i herbaty było coś słodkiego:) Na ostatnich zajęciach, czyli w niedzielę 3 października, odbędzie się egzamin końcowy. Mamy nadzieję, że wszyscy zakończą kurs z wynikiem bardzo dobrym.

Wszystkie zajęcia kursu PJM na poziomie A2 będą się odbywać przy ulicy Katedralnej 4, ale w różnych salach. Informacje o tym, kiedy w jakiej sali będą zajęcia, znajdziecie w zakładce KALENDARZ na naszej stronie internetowej.

Accessibility Toolbar