Kurs Polskiego Języka Migowego – B1

Kurs Polskiego Języka Migowego – B1. Wraz z początkiem marca 2022 roku rozpoczniemy w Fundacji FONIS kurs Polskiego Języka Migowego. Tym razem będzie to poziom B1, czyli pierwsza część poziomu średnio zaawansowanego. Zapraszamy przede wszystkim tych, którzy jesienią minionego roku uczestniczyli w kursie A2, ale także innych, którzy chcą kontynuować naukę PJM.

Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym. Zaplanowaliśmy je na soboty i niedziele w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Startujemy już 5 marca 2022 roku o godzinie 10.30 Sobotnie zajęcia będą w godzinach 10.30 – 14.35. W takich również godzinach będą zajęcia niedzielne. Na zakończenie kursu (w niedzielę 10 kwietnia) uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu PJM B1.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie średnio zaawansowanym (część 1) obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Zajęcia będzie prowadził niesłyszący wrocławski lektor – Piotr Peciakowski, który już kilka lat współpracuje z naszą fundacją. Program kursu obejmuje pięć modułów, podzielonych na część teoretyczną i część praktyczną.

Koszt udziału w kursie wynosi 900zł. Informujemy, że uczestnicy we własnym zakresie mogą się starać o pozyskanie dofinansowania z PFRON-u. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj. Możemy tylko podpowiedzieć, żeby nie zwlekać ze złożeniem wniosku, bo procedury pozyskania środków wymagają odpowiednio długiego czasu.

Zapisy na Kurs Polskiego Języka Migowego – B1 trwają do poniedziałku 28 lutego 2022 roku. Zapisać się można drogą mailową (kontakt@fonis.pl) lub telefoniczną (tel. 690 502 670).

Fundacja FONIS zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku małej ilości chętnych. Również w sytuacji wzmożonych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 możliwe jest odwołanie zajęć.

Accessibility Toolbar