Kwietniowe spotkanie wolontariuszy

Kwietniowe spotkanie wolontariuszy. Za nami kolejne już w tym roku spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS. Odbyło się w piątek 28 kwietnia 2023 roku. W rekordowym, bo ponad trzydziestoosobowym, gronie spotkaliśmy się Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. To nasze stałe i ulubione miejsce spotkań.

Spraw do omówienia i zaplanowania było całkiem sporo. Zaczęliśmy od majówki wolontariuszy. 3 maja w środę o poranku wybierzemy się bowiem na wschód słońca na górę Ślężę. Ponieważ to już za 5 dni, omówiliśmy dokładnie szczegóły tej wyprawy. Mamy nadzieję, że kapryśna majowa pogoda nie pomiesza nam szyków! Następnie omówiliśmy stałe działania na miesiąc maj. Jest wśród nich spotkanie integracyjne w pierwszą niedzielę miesiąca, a także tłumaczenia mszy św. na język migowy w Oławie i Oleśnicy. W maju również zaangażujemy się w organizację majówki dla osób niewidomych i słabowidzących, która odbędzie się w Jaworze.

Najwięcej czasu jednak poświęciliśmy organizacji tegorocznej edycji Festynu św. Filipa Smaldone. To wydarzenie odbędzie się już 4 czerwca 2023 roku. 100% obecnych zadeklarowało 100% gotowości do pomocy. Dziękujemy Wam za tę gotowość! A po części oficjalnej był czas na naszą ostatnio ulubioną planszówkę Dog. Miłośnicy tej gry nie wyobrażają sobie spotkania bez emocji związanych z ta grą 😊

Kwietniowe spotkanie wolontariuszy za nami. Na kolejne zapraszamy już 26 maja 2023 roku. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kwietniowe spotkanie wolontariuszy1 - Kwietniowe spotkanie wolontariuszy Kwietniowe spotkanie wolontariuszy - Kwietniowe spotkanie wolontariuszy

Accessibility Toolbar