Lato w mieście 2024 – półkolonie z Fundacją FONIS

Lato w mieście 2024 – półkolonie z Fundacją FONIS to wakacyjna propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 roku życia. Jeśli więc nie macie jeszcze planów wakacyjnych i chcecie miło spędzić czas, ZAPRASZAMY na półkolonie z naszą Fundacją. W czasie półkolonii weźmiecie udział w bardzo ciekawych i rozwijających Was zajęciach. Planujemy bowiem m.in. warsztaty edukacyjne w Odra Centrum, malarskie, kulinarne, wyjścia do teatru, miejsc rozwijających aktywność ruchową, a także zdrową rywalizację. Pójdziemy więc na kręgle, do Pixel XL, do Centrum Laser Tag. W wybranym dniu pojedziemy też na wycieczkę poza miasto na zajęcia rekreacyjno-edukacyjne. Oprócz tego będzie dużo czasu na gry oraz zabawy sportowe, integracyjne, gry planszowe i zabawy zręcznościowe. Nie zapomnimy także o tym, byście mieli siły na te wszystkie atrakcje. Dlatego też zapewnimy Wam drugie śniadanie, a także napoje w czasie zajęć. Oj będzie się działo! A gdzie? Oczywiście „pod 4”, czyli w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Te wszystkie atrakcje wakacyjne realizować będziemy dla Was w dwóch 5-dniowych turnusach (zawsze od poniedziałku do piątku). Pierwszy odbędzie się w terminie od 1 do 5 lipca 2024, na który szczególnie zapraszamy dzieci młodsze od 7 do 12 roku życia, drugi zaś w terminie od 12 do 16 sierpnia 2024 i kierowany jest do troszkę starszej młodzieży od 13 do 17 roku życia. Każdy dzień półkolonii to co najmniej 5 godzin atrakcyjnych zajęć i czasu spędzonego w wakacyjnej atmosferze.

Uczestnikami półkolonii mogą być nie tylko osoby niesłyszące i słabosłyszące, ale też słyszące, np. CODA, a także słyszące rodzeństwo dziecka niesłyszącego/słabosłyszącego. Ponadto uczestnicy muszą mieszkać we Wrocławiu lub przebywać w naszym mieście w czasie wakacji. Jeśli w półkolonii chce wziąć udział osoba powyżej 17 roku życia (do ukończenia 22 lat), musi posiadać orzeczenie o niepełnosprawności.

Jak się zapisać?

Dodajmy jeszcze tylko, że liczba miejsc w poszczególnych grupach turnusowych jest ograniczona, więc NIE ZWLEKAJCIE z zapisami. A zapisać się możecie w następujący sposób: wysłać smsa lub zadzwonić pod nr tel. 690 502 670 lub napisać maila na adres: kontakt@fonis.pl. Zapisując się na półkolonie, trzeba podać imię i nazwisko uczestnika, wiek i miejsce zamieszkania oraz informację o posiadaniu orzeczenia. Zapisy trwają do niedzieli 16 czerwca 2024 roku. Udział w półkoloniach jest BEZPŁATNY!

A zatem „Półkolonie 2024 z Fundacją FONIS” na START! CZEKAMY NA WAS 😊.

Letni wypoczynek w Fundacji FONIS odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: „ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE PÓŁKOLONII LETNICH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY LATO W MIEŚCIE 2024 – Półkolonie 2024 z Fundacją FONIS” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - Lato w mieście 2024 – półkolonie z Fundacją FONIS

Accessibility Toolbar