Lecimy do Ziemi Świętej

Lecimy do Ziemi Świętej. Długo oczekiwana pielgrzymka do Izraela zbliża się wielkimi krokami. To już za niespełna 4 tygodnie! Dlatego dziś większa część ponad stuosobowej grupy pielgrzymów spotkała się z przedstawicielką biura podróży Camino Travel, z którym będziemy podróżować, by zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu. Uczestnicy już wcześniej otrzymali spis praktycznych informacji pielgrzymkowych na temat ubezpieczenia, dokumentów, bagażu, waluty, stroju, elektryczności, zabezpieczeniu medycznym, jak też dostępu do internetu (niektórzy zaopatrzyli się w nie na spotkaniu). Dzisiaj natomiast wyjaśnialiśmy wszelkie wątpliwości, jak również odpowiadaliśmy na wszystkie pytania.

Przypominamy, że pieniądze za udział w pielgrzymce należy wpłacić do dnia 15 stycznia 2019. W przypadku osób z chorobami przewlekłymi organizatorzy zalecają wykupienie przed wyjazdem rozszerzenia ubezpieczenia. Można to zrobić w biurze podróży Camino Travel (koszt 80 zł) lub we własnym zakresie. Ponadto uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 2-osobowych. Istnieje też możliwość zakwaterowania w pokojach 3-osobowych. Należy jednak takie preferencje zgłosić wcześniej. Wpłaty za wyjazd oraz zgłoszenie preferencji zakwaterowania można dokonać u ks. Tomasza Filinowicza.

Jeszcze raz zachęcamy uczestników do dokładnego zapoznania się z informacjami praktycznymi (Informacje_praktyczne_Izrael_01-08.02.2019) dotyczącymi wyjazdu i kontakt z organizatorami w razie jakichkolwiek wątpliwości. I oczywiście powoli pakujemy już walizki 😉

 

Accessibility Toolbar