Mamy zwycięzców!

Mamy zwycięzców. Dzisiejszy dzień przyniósł rozstrzygnięcie trzech konkursów organizowanych przez naszą Fundację w ramach Festynu świętego Filipa Smaldone 2021. Podczas Mszy Świętej odprawionej w południe w kościele NMP na Piasku ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego dla dzieci i fotograficzno-filmowego dla seniorów. Natomiast po południu, w rozgrywce finałowej, wyłoniliśmy zwycięzców konkursu wiedzy ogólnej.

Doświadczenie tegorocznego festynu, który w przeważającej części miał charakter online, pozwoliło nam nabrać pewności, że bardziej lubimy spotkania na żywo. Niemniej jednak i w formule internetowej nie zabrakło chętnych do udziału w przygotowanych przez nas propozycjach.

I tak w konkursie plastycznym nagrodziliśmy Patryka, Julię i Ignacego, którzy zajęli odpowiednio I, II i III miejsce. Nagrodą za I miejsce był tablet, za II – smartwatch, zaś za III – zestaw klocków lego.

Podobnie w konkursie fotograficzno-filmowym nagrodziliśmy 3 osoby. Są to trzy panie: Barbara, Danuta i Małgorzata. Tu również nagrody były atrakcyjne: mata masująca, ciśnieniomierz i masażer do stóp.

Najwięcej emocji wzbudziło rozstrzygnięcie konkursu wiedzy ogólnej. Po pięciu dniach eliminacji do finałowej rozgrywki przystąpiło 10 osób. Walka była naprawdę zacięta, ale ostatecznie wyłoniliśmy trzech zwycięzców. Dla odmiany (patrz konkurs fotograficzno-filmowy) byli to sami mężczyźni: Jerzy, Mirosław i Arkadiusz. Zdobywca I miejsca otrzymał smartfona, zaś za zajęcie kolejnych lokat uczestnicy otrzymali odpowiednio smartwatcha i wyciskarkę wolnoobrotową do warzyw i owoców.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie, zaś zwycięzcom gratulujemy!

Mamy zwyciezcow1 - Mamy zwycięzców! Mamy zwyciezcow2 - Mamy zwycięzców! Mamy zwyciezcow3 - Mamy zwycięzców!

 

Konkursy odbyły się w ramach realizowanego przez Fundację FONIS zadania publicznego „Festyn św. Filipa Smaldone 2021” współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

Accessibility Toolbar