Międzynarodowy Dzień Głuchych 2018

Międzynarodowy Dzień Głuchych 2018 w Fundacji FONIS będzie okazją do odwiedzenia jednej z licznych atrakcji Wrocławia. W tym roku zapraszamy do Kolejkowa. Także członkowie rodzin niesłyszących i wolontariusze fundacji mogą uczestniczyć w wycieczce.

Międzynarodowy Dzień Głuchych, zwany też Międzynarodowym Dniem Niesłyszących jest świętem obchodzonym od roku 1958. Wówczas to Światowa Federacja Głuchych zadecydowało o wpisaniu do kalendarza takowego święta.

Wycieczka odbędzie się w sobotę 29 września 2018 roku, zaś zbiórka będzie o godz. 16.00 przy Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu.

Koszt biletu to tylko 5 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 690 502 670 lub mail kontakt@fonis.pl lub w siedzibie fundacji przy ul. Katedralnej 4.

kolejkowo - Międzynarodowy Dzień Głuchych 2018

Kolejkowo. Cudowny świat w miniaturze!

 

W Kolejkowie zabierzemy Cię w podróż przez miniaturowy świat. Twórcy Kolejkowa stworzyli ogromną makietę, atrakcję tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk. Dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i przedstawić życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazując ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. W Kolejkowie zobaczymy życie na wsi, potowarzyszymy turystom podczas górskich wypraw, weźmiemy udział w akcji ratunkowej, wcielimy się w leśniczych, narciarzy, kupców, pracowników budowlanych, cyrkowców czy plażowiczów.

Accessibility Toolbar