Migamy z Arką Noego

Migamy z Arką Noego – brzmi ciekawie, prawda? Mamy nadzieję, że i efekt finalny najnowszego przedsięwzięcia naszych najmłodszych milusińskich będzie również ciekawy. Już spieszymy z wyjaśnieniem, o co chodzi.

Otóż grupa niesłyszących i słabosłyszących dzieci przygotowuje dla świata ciszy miganą muzyczną niespodziankę na zbliżające się święta. Będzie to jedyne w swoim rodzaju wykonanie pieśni wielkanocnej zatytułowanej “Chrystus zmartwychwstan jest”. Tradycyjna pieśń doczekała się już pełnej dziecięcej radości aranżacji muzycznej w wykonaniu Arki Noego. Ta zaś ukazała się na płycie zespołu “Hip hip hura Alleluja!” w 2002 roku. I właśnie tę aranżację, dzięki życzliwości zespołu, wykorzystamy w naszym klipie.

Co jeszcze oprócz migających dzieci, rzecz jasna, zobaczycie w naszym teledysku? Tłem będą wielkanocne przygotowania. Będzie zatem malowanie jajek, przygotowanie wiosennych dekoracji, ozdabianie drożdżowych baranków i wiele innych ciekawych ujęć. Nie zabraknie również wykonanego na wiele sposobów wielkanocnego okrzyku radości “Alleluja” 🙂 Nawet się nie spodziewacie, jaką kreatywnością wykazały się niesłyszące i słabosłyszące dzieci.

Za przygotowanie wraz z dziećmi pisanek, dekoracji i baranków wielkanocnych dziękujemy, jak zawsze niezastąpionym, wolontariuszom Fundacji FONIS: Przemkowi, Marysi i Małgosi. Ali zaś dziękujemy za bogatą i barwną relację fotograficzną.

 

Premierę teledysku do wielkanocnej pieśni “Chrystus zmartwychwstan jest” zaplanowaliśmy na poranek Niedzieli Zmartwychwstania, czyli 4 kwietnia 2021 roku. Ale już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.