Mikołajki 2019

Mikołajki 2019. Fundacja FONIS podobnie jak przed rokiem i przed dwoma laty zaprasza do wspólnego świętowania uroczystości Świętego Mikołaja. W tym roku świętować będziemy w niedzielę 8 grudnia 2019 roku.

Rozpoczniemy już o godzinie 11.00 od Mszy Świętej w Duszpasterstwie Niesłyszących Archidiecezji Wrocławskiej. Około godziny 12.00 przejdziemy “pod 4” czyli do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Tam odbędzie się druga część świętowania, obejmująca 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora “Integracja”. Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane “Chory kotek”. Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.

Możecie zapisać swoje dzieci do 2 grudnia 2019 roku. W tym celu należy wysłać maila (kontakt@fonis.pl) lub sms (tel. 690 502 670) do naszej fundacji. W treści napiszcie imię i nazwisko dziecka oraz wiek dziecka. Dzięki temu będziemy mogli dopasować prezenty do poszczególnych dzieci. Do udziału zapraszamy nie tylko dzieci niesłyszące i słabosłyszące, ale również słyszące dzieci niesłyszących rodziców (CODA).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki wsparciu naszych darczyńców: Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz firmy Widex. 

Serdecznie zapraszamy na Mikołajki 2019 do Fundacji FONIS. Do zobaczenia!

 

 

Mikołajki 2019

Fundacja FONIS podobnie jak przed rokiem i przed dwoma laty zaprasza do wspólnego świętowania uroczystości Świętego Mikołaja. W tym roku świętować będziemy w niedzielę 8 grudnia 2019 roku.Rozpoczniemy już o godzinie 11.00 od Mszy Świętej w Duszpasterstwie Niesłyszących Archidiecezji Wrocławskiej. Około godziny 12.00 przejdziemy "pod 4" czyli do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Tam odbędzie się druga część świętowania, obejmująca 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora "Integracja". Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane "Chory kotek". Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.Możecie zapisać swoje dzieci do 2 grudnia 2019 roku. W tym celu należy wysłać maila (kontakt@fonis.pl) lub sms (tel. 690 502 670) do naszej fundacji. W treści napiszcie imię i nazwisko dziecka oraz wiek dziecka. Dzięki temu będziemy mogli dopasować prezenty do poszczególnych dzieci. Do udziału zapraszamy nie tylko dzieci niesłyszące i słabosłyszące, ale również słyszące dzieci niesłyszących rodziców (CODA).Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki wsparciu naszych partnerów: Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz firmy Widex.

Opublikowany przez Fundacja FONIS Sobota, 16 listopada 2019
%d bloggers like this: