Na narty na ferie

Na narty na ferie. Podobnie jak przed rokiem (zobacz wpis: Na narciarskim stoku), tak i w tym roku zapraszamy na wyjazd na narty. Ponieważ tegoroczne ferie w Województwie Dolnośląskim przypadają w drugiej połowie stycznia, nasz wyjazd zaplanowaliśmy właśnie w tym czasie. Z Wrocławia wyruszymy w poniedziałek 15 stycznia, zaś wrócimy w czwartek 18 stycznia.

Nocować będziemy w Wilkanowie. Stamtąd zaś we wtorek i środę wyruszymy na narciarski stok do położonego nieopodal ośrodka narciarskiego Czarna Góra Resort. W przypadku złych warunków odwiedzimy położone w okolicy atrakcje turystyczne (na przykład Jaskinię Niedźwiedzią).

Do udziału zapraszamy przede wszystkim wolontariuszy Fundacji FONIS. Mile widziani będą również wszyscy inni związani ze środowiskiem niesłyszących i słabosłyszących. Zapraszamy również tych, którzy nie jeżdżą na nartach, ale chcą na kilka dni wyjechać w miłym towarzystwie. Oprócz kilku godzin na stoku przewidujemy każdego dnia wspólne przygotowywanie posiłków, gry i zabawy.

Wydarzenie organizujemy wspólnie z Duszpasterstwem Niesłyszących, które pokryje koszty wyżywienia i noclegów. Fundacja FONIS natomiast opłaci karnety narciarskie. Dojazd do miejsca zakwaterowania we własnym zakresie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 690 502 670), mailowego (kontakt@fonis.pl) lub osobistego (ul. Katedralna 4/1 we Wrocławiu). Prosimy dajcie nam znać przy zgłoszeniu czy będziecie jechać swoim samochodem i czy możecie ze sobą zabrać innych uczestników.

Accessibility Toolbar