Nagrody czekają na zwycięzców

Nagrody czekają. Jeśli ktoś z Was ma jeszcze wątpliwości, czy uczestniczyć w naszych konkursach, niech zobaczy, jakie nagrody przygotowaliśmy dla zwycięzców. Szansę na zdobycie nagród ma 9 osób – po trzy w każdej kategorii konkursowej.

Przypomnijmy więc, że od 26 maja 2021 roku czekamy na Wasze prace do dwóch konkursów przygotowanych przez naszą fundację. Pierwszym z nich jest konkurs plastyczny. Mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież do 16 roku życia. Trzeba tylko przygotować pracę plastyczną związaną ze św. Filipem Smaldone i wysłać ją do nas do 2 czerwca. Drugim natomiast jest konkurs fotograficzno-filmowy. Jego adresatami są seniorzy, czyli osoby powyżej 60 roku życia. Tu również trzeba przygotować pracę o patronie osób niesłyszących. Może to być zdjęcie lub też film związane ze św. Filipem Smaldone.

Trzecim konkursem zaś jest konkurs wiedzy ogólnej. Mogą w nim uczestniczyć osoby pełnoletnie związane ze światem ciszy. Eliminacje będą odbywać się w dniach 1-5 czerwca, natomiast finałowa rozgrywka odbędzie się w niedzielę 6 czerwca o godzinie 16.30.

Jakie nagrody czekają na zwycięzców? Otóż dla zwycięzców konkursu plastycznego przygotowaliśmy tablet, smarwatch oraz zestaw klocków lego. Seniorzy mogą liczyć na matę masującą, ciśnieniomierz i masażer do stóp. Natomiast uczestnicy konkursu wiedzy ogólnej będą mogli zdobyć smartfona, smarwatcha i niskoobrotową wyciskarkę do owoców i warzyw.

Nagrody czekaja - Nagrody czekają na zwycięzców

 

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że warto wziąć udział w naszych konkursach z okazji Festynu św. Filipa Smaldone 2021. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja FONIS, która realizuje zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Wrocław.

Accessibility Toolbar