Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej, która została zaplanowana w dniach 1-8 lutego 2019 roku (ferie zimowe). Organizatorem pielgrzymki jest wrocławskie Duszpasterstwo Niesłyszących oraz biuro podróży Camino Travel.

Ramowy program pielgrzymki (kolejność zwiedzania może ulec zmianie) przedstawia się następująco:

Dzień 1: wylot o godz. 7.30 do Tel Avivu. Betlejem, Nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego, Groty Mlecznej, przejazd na Pole Pasterzy. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Cezarei Nadmorskiej, wizyta w kościele Stella Maris. Przejazd do Nazaretu, Kana Galilejska, Góra Tabor. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, Góra Ośmiu Błogosławieństw, kościół Rozmnożenia Chleba, Msza św. w Kafarnaum, rejs po jeziorze Galilejskim, odpoczynek, opcjonalnie lunch: Ryba św. Piotra. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd Doliną Jordanu, po drodze pustynia Judzka, Jerycho, widok na Górę Kuszenia, Morze Martwe –kąpiel w morzu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5: Śniadanie, Wejście do Starego miasta Jerozolimy, kościół św. Annym, Sadzawka Betesda, Meczet Al.-Aqsa (o ile będzie dostępny), Kopuła Skały, Ecce Homo, więzienie Chrystusa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Śniadanie, Zwiedzanie: Góra Oliwna, kościół Ojcze Nasz i Wniebowstąpienia oraz Dominus Flevit, Getsemani (ogród oliwny), następnie Kościół Zaparcia się św. Piotra, Kościół z Grobem NMP. Przejazd na wzgórze Syjon i zwiedzanie kościoła Zaśnięcia NMP. Pokój Ostatniej Wieczerzy- Wieczernik oraz Grobu Króla Dawida. Przejście pod ścianę płaczu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: Śniadanie, Przejazd do Betanii – nawiedzenie domu Marii, Marty i Łazarza. Menora, parlament izraelski, przejazd do Ain Karim, zwiedzanie kościoła Narodzenia św. Jana Chrzciciela, transfer do YAD VASHEM. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 8: transfer na lotnisko, przelot do Polski (na miejscu – godz. 23.45)

 

Świadczenia zawarte w cenie:

– Przelot do Tel Avivu

– 7 noclegów w hotelach, pokoje 2, 3 osobowe.

– śniadania, obiadokolacje,

– Transfery autokarem: lotnisko – hotel – lotnisko

– Realizacja programu autokarem klimatyzowanym,

– Opieka pilota, przewodnika, tłumacza języka migowego

– Ubezpieczenie NNW, KL + bagaż,

– Bilety wstępów wg programu

 

Cena: 950 USD (w momencie zapisów wpłata zaliczki 1500zł. na koszty przelotu, dopłata całości wg aktualnego kursu dolara – miesiąc przed wylotem)

Cena nie obejmuje:

– Obowiązkowo – opłaty napiwków na miejscu 50 USD/os.

– Napojów do obiadokolacji.

 

Zapisy: ks. Tomasz Filinowicz, tel. 510 635 490 email: filin@poczta.onet.pl

Liczba miejsc ograniczona

Accessibility Toolbar