Półkolonie “Lato w mieście 2021” rozpoczęte!

Półkolonie “Lato w mieście 2021” rozpoczęte! 17 dzieci w wieku od 8 do 14 lat uczestniczy w pięciodniowym turnusie półkolonijnym. W każdym dniu od 19 do 23 lipca w godzinach od 9 do 15 na uczestników czekają atrakcyjne zajęcia.

Dziś, w pierwszym dniu półkolonii, integrowaliśmy naszą grupę. Animatorka Alicja przygotowała zestaw ciekawych zabaw, które pozwoliły nam się poznać. Ponadto po drugim śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do parku trampolin GoJump przy ulicy Długosza we Wrocławiu. Tam na niemal dwie godziny wskoczyliśmy na trampoliny. Szaleństwo skakania, brykania i zjeżdżania na pontonach bez reszty pochłonęło uczestników półkolonii.

W kolejnych dniach będzie równie ciekawie. Dzieci będą uczestniczyć między innymi w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej, wycieczce na wieżę katedry wrocławskiej, rejsie statkiem po Odrze czy też przejażdżce meleksem po Wrocławiu. Planujemy również warsztaty gry na bębnach, a także warsztaty fotograficzne w Muzeum Pana Tadeusza.

Ponadto każdego dnia będzie czas na gry i zabawy. Mamy przygotowany zestaw ciekawych gier karcianych, zręcznościowych i planszowych. Oprócz tego spędzimy też trochę czasu na aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Zadbamy również o to, by dzieci miały siłę do udziału we wszystkich zajęciach. Dlatego każdego dnia dzieci otrzymają II śniadanie oraz obiad.

Półkolonie “Lato w mieście 2021” rozpoczęte. Dziękujemy darczyńcom, którzy wspierają finansowo Fundację FONIS. To właśnie dzięki ich pomocy oraz zaangażowaniu wolontariuszy udało nam się zorganizować bezpłatne półkolonie dla dzieci niesłyszących, słabosłyszących oraz słyszących, związanych ze światem ciszy.

Polkolonie Lato w miescie 2021 rozpoczete1 - Półkolonie "Lato w mieście 2021" rozpoczęte! Polkolonie Lato w miescie 2021 rozpoczete2 - Półkolonie "Lato w mieście 2021" rozpoczęte! Polkolonie Lato w miescie 2021 rozpoczete3 - Półkolonie "Lato w mieście 2021" rozpoczęte!

 

Accessibility Toolbar