Półkolonie “Lato w mieście 2023”

Półkolonie “Lato w mieście 2023”. Już od kilku lat podczas wakacji zapraszamy niesłyszące dzieci i młodzież na półkolonie do Fundacji FONIS. Tym razem tę wakacyjną propozycję kierujemy do młodszych dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Tegoroczne półkolonie będą trwały 5 dni i odbędą się w pierwszym tygodniu lipca 2023, tzn. od 3 do 7 lipca (od poniedziałku do piątku). Każdego dnia o godz. 9.00 będziemy spotykać się w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Zajęcia półkolonijne będą trwały do godz. 14.00. Uczestnikami półkolonii mogą być dzieci niesłyszące i słabosłyszące, ale też dzieci słyszące, które mają niesłyszących rodziców lub rodzeństwo.

Szczegółowy program półkolonii podamy w późniejszym terminie. Ale już dziś możemy zapewnić, że tak jak co roku czekają na Was atrakcyjne zajęcia. Część z nich odbywać się będzie w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, część natomiast w różnych ciekawych zakątkach naszego miasta. Udział we wszystkich atrakcjach półkolonijnych jest całkowicie BEZPŁATNY! Uczestnicy będą natomiast musieli sami zapewnić sobie wyżywienie!

Jak można się zapisać?

Jeśli więc nie macie jeszcze planów wakacyjnych dla Waszych dzieci i chcecie, aby miło spędziły czas, ZAPRASZAMY na półkolonie z naszą Fundacją. A zapisać dzieci możecie, wysyłając smsa lub dzwoniąc pod nr tel. 690 502 670 albo pisząc maila na adres: kontakt@fonis.pl. Zapisując dziecko na „Lato w mieście 2023 – półkolonie z Fundacją FONIS”, trzeba podać jego imię i nazwisko, wiek i miejsce zamieszkania, kontakt (mail lub telefon) do Rodziców oraz informację o posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności. Zapisy trwają do czwartku 15 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania miejsc.

A zatem serdecznie zapraszamy!

Accessibility Toolbar