Powakacyjne spotkanie wolontariuszy

Powakacyjne spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS przyciągnęło całkiem sporą grupę uczestników. Byli wśród nas zarówno ci wolontariusze, którzy od dłuższego już czasu angażują się w nasze działania, ale też i tacy, którzy chcą rozpocząć wolontaryjną przygodę z Fundacją FONIS. Wrześniowe spotkanie odbyło się, podobnie jak wszystkie spotkania wolontariuszy przez ostatni rok, w czwarty piątek miesiąca. Wzięło w nim udział około 30 osób. Tradycyjnie też spotkaliśmy się „pod 4”.

Od razu zabraliśmy się do planowania działań w najbliższym czasie. Przed nami bowiem ważne wydarzenie. Już w niedzielę 24 września wspólnie z Credit Agricole Bank Polska oraz Radiem Rodzina organizujemy Międzynarodowy Dzień Głuchych 2023. Ponad 200 osób zaprosimy do wrocławskiego Centrum Kultury AGORA na występ najbardziej popularnego polskiego mima Ireneusza Krosnego. O sprawną organizację i przebieg wydarzenia zadbają właśnie nasi wolontariusze. Październik to również czas warsztatów edukacyjnych w szkołach i przedszkolach, pieszej pielgrzymki do Trzebnicy, jak również jesiennego wyjazdu w góry. Wybieramy się także na Turniej Kręglarski Osób Niesłyszących do Bielska-Białej. W czasie spotkania był też czas na słodkie co nieco. A to dlatego, że dziś swoje urodziny świętowała z nami Marysia – nasza szefowa, natomiast imieniny obchodził ks. Tomasz. I Jubilatce, i Solenizantowi życzyliśmy wszystkiego, co najlepsze!

A o wszystkich działaniach Fundacji będziemy Was informowali na bieżąco i zachęcali do czynnego włączenia się w pomoc. Informacje znajdziecie na grupie Wolontariuszy Fundacji FONIS na Facebooku, ale także w zakładce KALENDARZ na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Powakacyjne spotkanie wolontariuszy - Powakacyjne spotkanie wolontariuszy Powakacyjne spotkanie wolontariuszy 1 - Powakacyjne spotkanie wolontariuszy

Accessibility Toolbar