Przed wakacyjną przerwą

W czwartek 27 czerwca w 30-osobowej grupie odbyło się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS. Spotkanie w ogrodzie “pod 4” miało nie tylko charakter integracyjny, ale również podsumowujący. Podsumowaliśmy bowiem działania wolontariackie ostatnich kilku miesięcy, a zwłaszcza organizację Festynu św. Filipa Smaldone 2019.

Najpierw wspólnie przygotowaliśmy wszystko, co potrzebne na grilla, a następnie rozpoczęliśmy biesiadowanie. Była smaczna grillowana kiełbaska, napoje i różne przekąski. Nie zabrakło również słodkości. W czasie naszego spotkania bowiem swoje urodziny świętowały Renata i Agnieszka. Był więc pyszny tort, dmuchanie świeczek, serdeczne życzenia i uściski. A wszystko to w radosnej atmosferze i gwarze życzliwych rozmów. Na szczęście upał trochę w tym dniu odpuścił, tak że  mogliśmy korzystać z uroków grillowania.

Przed nami czas wakacji, urlopów i wypoczynku, a zatem czas ładowania baterii i zbierania sił do nowych działań. Dziękujemy sobie za mijający sezon i mówimy do zobaczenia we wrześniu!


%d bloggers like this: