Przelew dobroczynny w aplikacji CA24 Mobile

Przelew dobroczynny w aplikacji CA24 Mobile. Wraz z początkiem nowego roku (od 8 stycznia 2024) dołączyliśmy do grupy organizacji charytatywnych, na rzecz których można przekazać przelew dobroczynny w aplikacji CA24 Mobile.

To już kolejne wsparcie, które Fundacja FONIS otrzymuje od Credit Agricole Bank Polska. Szkoła rodzenia w języku migowym (PJM), spotkania mikołajkowe dla dzieci, półkolonie i Dzień dziecka w Energylandii, a także Dzień Głuchych z Ireneuszem Krosnym to tylko niektóre z inicjatyw, które działy się dzięki pomocy finansowej, jaką otrzymaliśmy od CA.

Teraz czas na przelew dobroczynny. Co to takiego? To przelew, który możecie wykonać dzięki aplikacji bankowej CA24 Mobile. Aby go wykonać należy uruchomić aplikację CA24 Mobile i wybrać sekcję „Płatności”. Tam, po kliknięciu w przycisk „Przelew dobroczynny” otworzy się lista dostępnych organizacji charytatywnych. Wśród nich jest też Fundacja FONIS. Każda ma swoją mini stronę informacyjną – można ją otworzyć i zapoznać się ze szczegółami działalności i obejrzeć fotografie, dokumentujące aktywności. Po wyborze organizacji użytkownik może zdecydować, jaką kwotę chce przelać. I tu może wybrać spośród zaproponowanych sum lub też wpisać swoją własną. Do wykonania przelewu konieczne pozostaje już tylko jego zatwierdzenie PIN-em mobilnym.

Warto zaznaczyć, że zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi mogą odliczyć od podstawy opodatkowania wszystkie darowizny. Dowodem na przekazanie takiej darowizny będzie potwierdzenie przelewu z wpisanym w tytule „Darowizna na działalność … (określić cele) dla organizacji… (wskazać nazwę organizacji)”.

Przelew dobroczynny w aplikacji CA24 Mobile - Przelew dobroczynny w aplikacji CA24 Mobile

 

 

Accessibility Toolbar