Rodzinnie, słonecznie, a nawet ekstremalnie

Rodzinnie, słonecznie, a nawet ekstremalnie było dziś w ENERGYLANDII – największym Parku Rozrywki w Polsce. Fundacja FONIS właśnie tam zabrała swoich podopiecznych, aby wspólnie świętować tegoroczny Dzień Dziecka. Wyjątkowość wyjazdu polegała na tym, że były z nami zarówno polskie, jak i ukraińskie rodziny. To kolejne działanie Fundacji, z którego nieodpłatnie mogą skorzystać niesłyszący i słabosłyszący uchodźcy z Ukrainy.

Wczesnym rankiem, w sobotę 11 czerwca 2022 roku, grupa 49 osób wyruszyła autokarem z Wrocławia w stronę Zatoru. Tam bowiem znajduje się ENERGYLANDIA. Na miejsce dotarliśmy tuż po godzinie 10.00, nie mogąc się doczekać wejścia na teren Parku. Na miejscu przywitała nas piękna, słoneczna pogoda. Wiedzieliśmy już, że ten dzień będzie niezapomniany. I nie myliliśmy się!

Szybkie pamiątkowe zdjęcie przed wejściem głównym, rozdanie biletów wstępu i już chłonęliśmy ekscytującą atmosferę miejsca. Każdy na swój sposób. Oferujący kilkadziesiąt atrakcji Park Rozrywki ENERGYLANDIA przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Wśród uczestników naszej wycieczki były i dzieci z rodzicami, i młodzież. Każdy więc znalazł tam coś dla siebie.

Najmłodsi z rodzicami spędzili czas w Bajkolandii i Strefie Familijnej. Nieco starsi i odważniejsi wybrali strefę ekstremalną i water park. Młodzież zaś i część dorosłych nie opuszczała strefy ekstremalnej właśnie. Najwięcej emocji było na Hyperionie – opowieściom nie było końca.

To był piękny dzień! Wszyscy uczestnicy na zakończenie zgodnie stwierdzili, że trzeba taki wyjazd koniecznie powtórzyć. Dziękujemy sobie wzajemnie za wspólną zabawę, rodzinną atmosferę i wszystkie niezapomniane emocje.

Rodzinnie slonecznie a nawet ekstremalnie - Rodzinnie, słonecznie, a nawet ekstremalnie Rodzinnie slonecznie a nawet ekstremalnie1 - Rodzinnie, słonecznie, a nawet ekstremalnie Rodzinnie slonecznie a nawet ekstremalnie3 - Rodzinnie, słonecznie, a nawet ekstremalnie

Zorganizowanie wycieczki, która upłynęła uczestnikom rodzinnie, słonecznie, a nawet ekstremalnie, było możliwe dzięki wsparciu naszych Darczyńców. Tym razem najserdeczniej dziękujemy firmie PPG GLOBAL BUSINESS SERVICES Poland sp. z o.o., która wsparła nasze działanie w ramach Programu Wsparcia Wolontariatu Pracowniczego. Dziękujemy!!!

Accessibility Toolbar