SelfClean – w trosce o bezpieczeństwo

SelfClean – w trosce o bezpieczeństwo. Od 1 lipca bieżącego roku trwają prace przy rozbudowie Ruchomej szopki. Grupa fachowców z różnych branż przygotowuje moduł Morza Bałtyckiego, o czym niedawno pisaliśmy na naszej stronie (Rybak, nurek i ośmiornica, czyli rozbudowa Ruchomej szopki). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 24 grudnia 2020 roku będziecie mogli zobaczyć efekt finalny kilku miesięcy pracy.

Przygotowując się do otwarcia tegorocznej ekspozycji Ruchomej szopki, śledzimy na bieżąco sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. W trosce o bezpieczeństwo odwiedzających kaplicę św. Sebastiana w kościele NMP na Piasku pozyskaliśmy specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji rąk. Jest to urządzenie SelfClean, które ustawimy przy wejściu do kaplicy. Wyróżnia je nie tylko piękny design, ale przede wszystkim funkcjonalność i prostota użytkowania. Obsługa jest intuicyjna. Dzięki temu każdy z odwiedzających będzie mógł w sposób bezdotykowy zdezynfekować dłonie przed zwiedzaniem szopki.

W trosce o bezpieczeństwo1 - SelfClean - w trosce o bezpieczeństwo

 

Dziękujemy serdecznie firmie Selfmaker Technology Sp. z o.o., która przekazała nam kiosk SelfClean w formie darowizny. Cieszymy się, że są firmy takie jak Selfmaker, które bezinteresownie wspierają organizacje pożytku publicznego.

Selfmaker Technology Sp. z o.o. jest spółką technologiczną projektującą i budującą multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne. Projektowane przez firmę kioski samoobsługowe wspierają procesy obsługi Klientów w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: sprzedaż detaliczna, restauracje, recepcje, bankowość, transport zbiorowy.