Sportowa niedziela u seniorów

Sportowa niedziela u seniorów. Niesłyszący i słabosłyszący członkowie Klubu Seniora „Integracja” spędzili niedzielne popołudnie 8 października 2023 roku na wrocławskim Stadionie Tarczyński Arena. Co tam robili? Otóż okazją do odwiedzenia tego właśnie miejsca był mecz piłki nożnej, w którym do rywalizacji sportowej stanęły dwie drużyny. Gospodarzem spotkania był WKS Śląsk Wrocław, zaś gościem drużyna Górnika Zabrze.

Po małych kłopotach z odnalezieniem się na wrocławskim stadionie, całą grupą zasiedliśmy na trybunach. Z niemałą ekscytacją czekaliśmy, aby zobaczyć, jak potoczy się dzisiejsza rozgrywka. Rywalizacja była zacięta, a wynik meczu ostatecznie sfinalizował się na 1:1. Trzeba koniecznie dodać, że wrocławscy seniorzy stworzyli trybunę pełną energii, a także uśmiechu!  Ponadto w czasie meczu najaktywniejsi wrocławscy seniorzy stworzyli eskortę wyprowadzającą piłkarzy przed pierwszym gwizdkiem na murawę.

Akcja „Senior na stadionie” miała na celu wspólne świętowanie tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych! Wydarzenie wpisało się również w obchody Wrocławskich Dni Seniora 2023. W każdym roku staramy się uczestniczyć z grupą niesłyszących i słabosłyszących seniorów z Fundacji FONIS w wydarzeniach proponowanych przez organizatorów WDS. Udało się to również tej jesieni. Dziękujemy sobie za miło spędzony czas 😊

Sportowa niedziela u seniorow - Sportowa niedziela u seniorów Sportowa niedziela u seniorow1 - Sportowa niedziela u seniorów Sportowa niedziela u seniorow2 - Sportowa niedziela u seniorów

Sportowa niedziela u seniorów odbyła się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - Sportowa niedziela u seniorów

Accessibility Toolbar