Spotkania piątkowe

Wraz z nowym rokiem szkolnym mamy dla Was nową propozycję czyli tzw. spotkania piątkowe. Wraz z Duszpasterstwem Niesłyszących Archidiecezji Wrocławskiej zapraszamy w każdy piątek na Ostrów Tumski. O co chodzi? Już wyjaśniamy.

Przez ostatnich kilka lat spotykaliśmy się co piątek, aby przygotować Liturgię Słowa w języku migowym na zbliżającą się niedzielę. Od września tego roku spotkania te nieco zmienią swoją formułę. Pierwsza zmiana dotyczy godziny – będziemy startować o godzinie 17.00. Inny będzie też charakter spotkań, bowiem nie wszystkie spotkania będą “pobożne”.

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do kaplicy Duszpasterstwa Niesłyszących w kościele na Piasku. Od godziny 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, następnie modlitwa różańcowa i o godzinie 18 Msza Święta.
W drugi piątek miesiąca spotkamy się “pod 4”, aby wspólnie obejrzeć film. Jeśli tylko będziecie chcieli, to po projekcji możemy podjąć dyskusję na temat obejrzanego filmu.
W trzeci piątek miesiąca spotkamy się “pod 4” na Kręgu Biblijnym. Pod czujnym okiem księdza Tomasza Filinowicza pochylimy się nad Ewangelią na najbliższą niedzielę.
Czwarty piątek miesiąca będzie okazją do spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS, by zaplanować działania na kolejny miesiąc. Po części roboczej zaprosimy Was na gry planszowe i karciane.
Jeśli w miesiącu będzie pięć piątków, to na ten ostatni przygotujemy jakąś niespodziankę:) A zatem serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia

Accessibility Toolbar