Spotkanie przed pielgrzymką do Fatimy

Spotkanie przed pielgrzymką do Fatimy. Jak informowaliśmy w październiku minionego roku Fundacja FONIS we współpracy z Duszpasterstwem Głuchoniemych i Niewidomych Archidiecezji Wrocławskiej organizuje pielgrzymkę do Fatimy. Zaplanowaliśmy ją na okres ferii szkolnych, czyli na początek lutego. Zapisy poszły bardzo sprawnie i już na początku listopada lista była pełna.

W listopadzie przekazywaliśmy Wam garść niezbędnych informacji przed wylotem do Portugalii (Dla pielgrzymów do Fatimy). Dziś natomiast zapraszamy na spotkanie przed pielgrzymką do Fatimy. Odbędzie się ono w środę 12 stycznia 2022 roku w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 o godzinie 16.30.

Na spotkanie przybędą również przedstawiciele biura podróży Camino Travel, z którym wyruszymy na lutową pielgrzymkę. Na trzy tygodnie przed planowanym wylotem z Wrocławia przedstawimy aktualne informacje dotyczące podróżowania do Portugalii w czasach epidemii COVID-19. Odpowiemy między innymi na pytania dotyczące certyfikatów covidowych, dodatkowych badań przed wylotem do Lizbony oraz możliwości rezygnacji z pielgrzymki. Wyjaśnimy również jak działa ubezpieczenie w sytuacji, gdy ktoś otrzyma pozytywny wynik badania przed wylotem oraz czy jest możliwość odzyskać całość wpłaconej na pielgrzymkę kwoty. Na zakończenie spotkania przedstawiciele biura podróży odpowiedzą na pytania zgromadzonych.

Prosimy, aby na spotkanie przynieść ze sobą dokument tożsamości (najlepiej dowód osobisty), z którym będziecie podróżować do Portugalii.

Jeśli ktoś nie będzie mógł przybyć na spotkanie 12 stycznia, niech zagląda na naszą stronę internetową. Tam bowiem po zakończeniu spotkania zamieścimy relację ze szczegółowymi informacjami na temat pielgrzymki.